DŁUGOTERMINOWA GRUPA TERAPEUTYCZNA
PROWADZONA METODĄ LOWENA


2-go września 2014
rozpoczęła się się pierwsza, długoterminowa grupa terapeutyczna prowadzona metodą Lowena. W miesiącu styczniu i lutym możliwe jest dołączenie na II półrocze pracy.

Celem grupy jest poszerzanie kontaktu ze sobą i innymi, rozwijanie swojej ekspresji i dostępu do żywotności. Przez regularną praktykę i pracę wglądową krok po kroku będziemy dążyć do integracji uczuć, myśli i przeżyć.
Terapia będzie obejmować stałe elementy pracy lowenowskiej: ćwiczenia, analizę intelektualną, pracę w parach, interwały i małe sesje przy grupie. Zapraszamy osoby, które chciałby kontynuować i rozwijać swoje doświadczenia z poprzednich zajęć.

W grupie mogą uczestniczyć osoby, które mają za sobą przynajmniej 20h doświadczenia własnego na zajęciach przez nas prowadzonych.
Konsultacje do grupy będą odbywać się w styczniu (od 1 do 3 spotkań, koszt 150zł spotkanie).
Grupa ma charakter półotwarty. Deklaracja obecności dotyczy 4 i pół miesiąca.

TERMINY:

  • Grupa odbywa się we wtorki w godzinach 18-21

Zajęcia są płatne niezależnie od obecności, proszę więc o rozwagę przy zgłaszaniu. W trakcie jednego półrocza możliwa jest jedna niepłatna nieobecność.

Zgłoszenia mailowe wraz z numerem telefonu proszę wysyłać na: zapisy@psychoterapiaprzezcialo.pl, zapisy prowadzi Ania Janik.
Będę dzwonić do Państwa w celu ustalenia daty konsultacji. Nabór będzie trwał przez cały styczeń.

Prowadząca: Marzena Barszcz
Asystują: Agnieszka Gierejko, Sylwia Matwiejczyk,
Miejsce: Splot Artystyczny, ul. Śniadeckich 17, Warszawa
Godziny zajęć: 18:00 - 21:00
Koszt: 120 zł spotkanie
Zapraszam !
Marzena Barszcz

pasekdolny

strona startowa